Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Avatar: Kino Imax hlásí totálně vyprodáno!

8. února 2010 v 17:15 | DominiQa |  Zajímavosti

Avatar: Kino Imax hlásí totálně vyprodáno!

Návštěvnost filmu Avatar od filmové premiéry v České republice neopadá! Zájem o shlédnutí tohoto 3D trháku je stále velký. Dokazují to vyprodaná místa v kinech.

"Návštěvnost Avataru v IMAXu je stále na špičce. Od premiéry (17. 12.) je nepřetržitě vyprodáno, zbývá pouze pár míst v dopoledních představeních. Odpolední představení jsou dlouho předem vyprodána," řekla Blesku.cz Lenka Tungová z PR agentury.

Kvůli tomu se kino IMAX rozhodlo zveřejňovat program i s několikatýdenním předstihem. Aby si divák mohl vybrat, tak už nyní je znám program až do 3. března.
Od své premiéry film ve světě láme rekordy. Za pouhých sedmnáct dní promítání dokázal na tržbách po celém světě vydělat přes miliardu dolarů (18,4 miliardy korun). Nejvíce v historii vydělal rovněž Cameronův Titanic (1,8 miliardy dolarů).
Film se v současnosti promítá po celém světě. V severoamerických kinech snímek už vydělal 352,1 milionu dolarů a ve zbytku světa 670,2 milionu dolarů.
Avatar je s rozpočtem nejméně 300 milionů dolarů zřejmě nejdražším snímkem všech dob. Mnohými kritiky je ceněn především kvůli vizuálním efektům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama