Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

James Cameron by rád dělal více her

19. února 2010 v 10:49 | DominiQa |  James Cameron

James Cameron by rád dělal více her

James Cameron má hlavu plnou nápadů, ale žádný čas je všechny zpracovat do filmové podoby. Přeci jen, i on je pouhý smrtelník. Prozradil to v rozhovoru pro X-Play a dále řekl, že mluví s Ubisoftem o implementování těchto myšlenek do her zcela nezávislých na filmech.

James Cameron přemýšlí o tom, že by začal tvořit videohry.

Režisér a filmový vizionář James Cameron, který momentálně slaví úspěchy se svým posledním filmem Avatar, zvažuje, že by se pustil do vývoje videoher. Svěřil se s tím v rozhovoru pro pořad X-Play. Cameron zatím zkoumá možnost, jestli by se jeho nápady mohly přenést do videoher.

A jestli něco můžeme o Cameronovi říci, tak je to rozhodně to, že zajímavých nápadů má na rozdávání. To on přinesl na filmové plátno Terminátora, plechového robota z budoucnosti, který jej strašil ve snech. Z komorního Vetřelce udělal akční masakr mimozemského sajrajtu a nyní posunul technologické hranice s Avatarem.

Cameron má údajně spoustu příběhů, které by rád vyprávěl, ale nemá tolik času, aby je všechny natočil jako celovečerní filmy. Proto přemýšlí spolu se společností Ubisoft o jejich realizaci. Právě Ubisoft stojí za videohrou Avatar: The Game, která vyšla v prosinci miulého roku.

Titul však postihla zhoubná choroba videoher podle filmů a u recenzentů sklidila průměrná hodnocení. Hráči si pak na internetu stěžují, že Cameron vykradl jejich herní modlu - střílečku Halo. On na to však kontruje prohlášením, že se sami vývojáři Halo inspirovali právě u jeho filmových Vetřelců...

Musíme doufat, že z případné spolupráce Camerona s Ubisoftem vzejde něco kvalitnějšího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama