Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Parádní jízda Avatara pokračuje osmi nominacemi na britské ceny BAFTA

14. února 2010 v 13:11 | DominiQa |  Zajímavosti

Parádní jízda Avatara pokračuje osmi nominacemi na britské ceny BAFTA

Americký hit sezony Avatar získal osm nominací na nejprestižnější britské filmové ceny BAFTA. Stejný počet nominací má i americký snímek The Hurt Locker (Smrt čeká všude) a britský film An Education (Vzdělání).

Režisér Cameron a producent Landau při přebírání letošních Zlatých glóbůAvatar získal nejen nejočekávanější nominace v technických kategoriích Kamera, Střih, Výprava, Zvuk a Speciální efekty, ale také za hudbu, režii, a spolu s dalšími čtyřmi snímky bude bojovat i o titul Nejlepší film.
Konkurenty v nejprestižnější kategorii mu budou filmy An Education (Vzdělání), The Hurt Locker (Smrt čeká všude), Up In The Air (Lítám v tom) a Precious: Based On The Novel Push By Sapphire.
Ceny uděluje Britská akademie filmového a televizního umění (BAFTA). Vyhlášení výsledků a předání cen vítězům letos připadá na 21. února.
V noci na pondělí získal Avatar první z významných filmových cen letošního roku, Zlatý glóbus. Podle zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu, kteří tuto cenu udělují, je Avatar nejlepším filmem a James Cameron nejlepším režisérem roku. Zlaté glóby jsou považovány za "předkrm" hlavních světových filmových ocenění, Oscarů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama