Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Sam Worhington » Na svatbě svých přátel

27. února 2010 v 14:38 | DominiQa |  Sam Worthington - Jake Sully
Hollywoodská hvězda Sam Worthington, bez svého dlouhého ocasu a modré kúže, se připojil k svatební oslavě, kterou pořádal jeho přítel doktor Michael Schwarz. Konkrétně se Sam přátelí se syny Michaela Schwarze a nenechal si ujít tuto skvělou oslavu, kde vzbudil velká ohlas, jak u zaměstanců tak u samotného Dr. Schwarze.

Herec Sam Worhington vyměnil vzrušení z fiktivního světa planety Pandory za navštívení svadby vElderslie home. Hvězda Avataru se setkala s rodinouSchwarz a sám Dr. Schwarz řekl o Samovi, že je vždy šťastný a uvolněný.

"Je to jen kamarád a obyčejný kluk." řekl. "Ostatní mladí lidé se o něj velmi zajímali, a on k nim byl velice vstrícný, i při pořizování fotek. Především je to přítel mých synů, a řekl bych, že to bylo velice příjemné prožití vyjímečného dne. "Každý teď chce být s ním a navazovat s ním nějak kontakt... ale je to opravdu jen přítel mých synů, řekl Dr Schwarz."Když jsem ho spatřil na vlastní oči, byl jsem v šoku. Byl jsem jím ohromený, na tento pocit nikdy nezapomenu", nakonec dodal.

Událo se to v hotelu Camden Valley Inn a některé fanouškovské servírky se s ním dokonce vyfotily a byly jím naprosto ohromené. Potom ještě jedna z dotyčných servírek dodala:

"Dostala jsem autogram a Ashleigh fotografie, byl tak rozkošný. Nevadilo mu to", řekla.

Zdroj článku a překlad by LanQka | © avatarworld.blog.cz

KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama