Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Sam Worthington z Avatara: Jak se z něj stala herecká superstar?

10. února 2010 v 14:00 | DominiQa |  Sam Worthington - Jake Sully
Sam Worthington se stal díky hlavní roli ve filmu Avatar jedním z nejznámějších Australanů současnosti. Zajímá vás, jak se z tohoto obyčejného Australana stala světová herecká superstar?

Po skončení střední školy Sam Worthington vůbec nevěděl, co si v životě počne. Neměl žádné konkrétní zájmy. Žil se svou rodinou v pronajatém domku na předměstí Perthu v jihozápadní Austrálii. A tak si promluvil se svým otcem. "Chci prostě něco dělat," řekl mu. Jeho otec, dělník z elektrárny, mu tedy dal sto dolarů a lístek do Cairnsu, města na opačném konci kontinentu. A zde se udál zlomový okamžik v jeho životě. V novém čísle časopisu Esquire se dozvíte nejen to, jak jeho životní příběh pokračuje, ale také vše o filmu Avatar očima hlavní postavy.

Dále vám nový Esquire poradí, jak se co nejdřív zbavit vany. Nejde o vanu v koupelně, ale tu, kterou si pořád nosíte s sebou pod tričkem. Víme, že břicho je to poslední, co kazí pohled na vaše celkem slušně vypracované tělo. Proto pro vás máme manuál, který vás tohoto nedostatku zbaví co nejdřív.

A jak se stát pilotem, jehož denním chlebem jsou rychlosti přes 200 km/h po úzkých lesních cestách? To ví Mikko Hirvonen, korunní princ WRC, který vás zasvětí do tajemství rallye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti film Avatar ?

Ano
Ne
Neviděla jsem ho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama