Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Sigourney Weaver si v příštím filmu zahraje striptérku

17. února 2010 v 15:56 | DominiQa |  Sigourney Weaver - Dr. Grace Augustine
Hvězda filmu Avatar Sigourney Weaver (60) připustila, že je připravena podepsat se pod přísně tajný nový projekt, ve kterém bude vykreslovat exotickou tanečnici, která se potýká se stárnutím.

"Existuje projekt, který mě představí jako stárnoucí striptérku," říká herečka. "Ale nemůžu o tom říct moc. Bude to překvapení! Také budu hrát hlavní roli ve filmu Nicholase Roega."

Herečka proslulá svými akčními rolemi (včetně Ellen Ripleyové ve filmu Vetřelec) se na projektu chce podílet, protože v současné době se cítí být víc atraktivní než kdykoliv předtím.

"Cítím se víc sexy než kdy předtím. Dřív jsem byla opravdu nebezpečná," říká. "Doufám, že se dožiji sta let. Nikdy jsem netoužila po tom být jako James Dean - zemřít mladá a být slavná po své smrti."

Narozdíl od mnoha svých současníků Sigourney nikdy nepocítila vliv přibývajících let na pracovní nabídky.

"Nechci se snažit udržet si mladý vzhled za každou cenu," říká. "Proč byste měli obsadit padesáti pětiletou, která vypadá na třicet pět, když můžete obsadit zrovna třiceti pětiletou? Když vypadáte na padesát pět a cítíte se tak pohodlně, je vám to jedno. Moje role se s časem stávají zajímavějšími."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama