Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Hlavní roli v Avataru mohli mít i dva slavní herci

7. března 2010 v 14:01 | DominiQa |  Zajímavosti
Nedokážu si představit, že by někdo odmítl nabídku účasti v tak ambiciózním projektu jako Avatar. Přesto vyšlo najevo, že Cameronovi dali košem dva slavní herci, kterým původně nabízel roli Jakea Sullyho (nakonec v podáníSama Worthingtona). Kdo jsou oni hříšníci? Matt Damon (Agent bez minulosti, Talentovaný pan Ripley) aJake Gyllenhaal (Bratři, Zkrocená hora).
Cameron ale deníku Los Angels Times sdělil, že informace, které kolují, jsou vlastně trochu pokroucené. On sám měl prý vždy na prvním místě jen Worthingtona, ale vedení produkčního studia by na plátně vidělo radši známou tvář, která by jim pomohla vydělat dostatek peněz na pokrytí nákladů takto riskantního megalomanského projektu.
Není ovšem zcela jisté, proč oba herci nabídku odmítli. Cameron se ale nechal slyšet, že to je možná jeho vina. "Vzhledem k tomu, že jsem měl od začátku jasno, že chci Sama, ti dva mohli zřejmě vycítit, že je v podstatě nechci." Dalším potenciálním důvodem prý mohlo být také to, že jde v podstatě o film typu Star Wars - megalomanský, komerční projekt. Kdežto Damon i Gyllenhal jsou spíš seriózní herci.
I když odmítli Avatar, přesto mají oba herci spoustu práce a v brzké době je uvidíme v dalších nových filmech. Snímek s Mattem Damonem Green Zone (Zelená zóna) bude mít premiéru 15. dubna, Jake Gyllenhal se objeví ve filmu Prince of Persia: Sands of Time (Princ z Persie: Písky času). Ten bude mít premiéru 27. května.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LanQka | Web | 7. března 2010 v 14:52 | Reagovat

také se divím, že někdo mohl odmítnout... ale jsem ráda že to nakonec dopadlo, tak jak to dopadlo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama