Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Avatar 2 se odsouvá

9. května 2010 v 13:00 | DominiQa |  Zajímavosti
by avatar-2009.blog.cz
Fanoušci se nemusí bát. Na pokračování přerostlých šmoulů stoprocentně dojde (takovou příležitost by si nechal ujít jen blázen). Kardinální otázkou je ovšem kdy. A tady James Cameron mlží.

Práce na Avataru trvaly bezmála deset let. Během takové doby se člověk vyčerpá a není se tak čemu divit, že Cameron není z okamžitého návratu na Pandoru dvakrát nadšený. Ostatně, vyděláno má, tak proč hned tlačit na pilu. Pokračování samozřejmě chce, dokonce je v plánu trilogie, kdy ve druhém dílu bychom měli poznávat ponadorský oceán a ve trojce okolní planety. Pro studio je ovšem důležité datum a tady Cameron tápe, což potvrdil jeho dlouholetý producent John Landau, který doplnil, že se dost možný železný Jim napřed pustí do něčeho jiného. Landau mimo jiné vysvětluje odsunutí dvojky i faktem, že si musí Cameron se studiem ujasnit společnou filosofii dvojky. Což zní trochu zvláště, protože ta snad byla dostatečně nastavena prvním dílem. Nebo by rád Cameron udělal nějaký podobný razantní obrat, jako třeba u druhého Terminátora?

Zdržovačkou je samozřejmě i neexistující scénář. Cameron má nějaký koncept a představu, podrobný scénář ale zatím není (zřejmě se čeká na to, s čím vyrukují Foxové). Landau nicméně řekl, že si Cameron vybere další film podle toho, který scénář mu bude připadat nejlepší. Což je tak trochu střelba do vlastních řad - že by Cameron předem počítal s tím, že jeho scénář dvojky nebude žádná bomba? Zkrátka trochu divná situace okolo vyhlíženého sequelu, do něhož se evidentně chce především studiu. Možná ale Cameron jen napíná, aby měl vyjednávání co nejlehčí. Těžko říct. Každopádně dle posledních informací to zatím vypadá, že se druhého Avataru nedočkáme dříve jak v roce 2014.

Kopírujte pouze se zdrojem:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama