Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Nový Souboj titánů vyvolal v Americe zklamání

20. června 2010 v 10:47 | DominiQa |  Sam Worthington - Jake Sully
lkjhkgjf
Průměrné, nudné, bez emocí, bez humoru - to jsou komentáře z amerických internetových recenzí na 3D film Souboj titánů, který byl podle médií letos jedním z nejočekávanějších. Nesmírně populární původní Souboj titánů z roku 1981 okouzlil dvě generace diváků.

Postavy bez hloubky, příběh bez hlavy a paty a trapné dialogy vyčítají filmu čtenáři známého serveru IMDB. Připouštějí, že má propracované akční scény vytvořené nejnovější technologií, ale zbytek filmu tvoří právě jen přechody mezi jednotlivými bitkami. 

Recenzent serveru Variety, který patří k nejrespektovanějším, píše o zmateně sepsaném příběhu, absolutní absenci humoru a celkově povrchním dětském snímku. Rovněž zmiňuje nabubřelé, afektované dialogy.
Podle deníku USA Today není nic horšího než "nudné mostrum" a server Metacritic, který vypočítává průměrné hodnocení z recenzí v amerických novinách, došel k děsivému výsledku 38 procent.
Režie kritizovaného snímku se loni ujal Louis Leterrier, mladý francouzský režisér, jehož nejznámějšími počiny jsou Neuvěřitelný Hulk a filmy The Transporter 1 a 2. Hlavní roli dostal Sam Worthington, který je mimo jiné hrdinou čtvrtého dílu Terminátora s podtitulem Salvation.

Můj komentář: Podle mě je tohle hodnocení blbost, jelikož mě se Souboj Titánů líbil víc než ten z roku 1981. Možná to bylo bez humoru ale bez emocí rozhodně ne. A taky si myslím, že Sam Worthington tam tu roli ztvárnil naprosto skvěle, stejně jako v Avataru :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marča♥ | Web | 21. června 2010 v 11:17 | Reagovat

ještě jsem to neviděla, ae mám v plánu se na to podívat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama