Chci poprosit vás všechny co ještě nehlasovali, aby mi prosím hlásly na těchto odkazech:) →

Potřebujete někde hlásnout? nebo něco jiného ? Pište do →Reklamy

Hodnotím vaše blogy | Volte obrázek na červenec | Hot or Not - July

Reklamy výherců VGS:

↓↓↓
od: 08/05-2010 do: 08/07/2010

Každodenní informace o blogu a o mně

HIATUS

10. července 2010 v 22:04 | DominiQa
Nadpis mluví za vše ... Je mi to moc líto, ale nemám jinou možnost

Dávám HIATUS už zřejmě napořád anebo na dobu neurčitou ... 

Je mi to hrozně líto, ale nejsou žádné články, a ani sem nechodí žádní návštěvníci. Tak moc
bych si přála, aby to bylo jinak, ale není...

Takže, všem moc děkuji že jste se snažili můj blog pozvednout...

Prosím SBéčka, aby si mě ještě nemazali ...
Přemýšlela jsem o tom že bych z tohoto blogu udělala takový ten blog
o všem co se mi líbí ... 

Takže se možná ještě vrátím a bude tu více věcí než jen Avatar ....

Rekapitulace : HIATUS na dobu neurčitou
SB - nemazat prosím

Ahoj vaše DominiQa

Snad se ještě uvidíme :)

Jsem zpět :)

3. července 2010 v 23:01 | DominiQa
Ahojky lidičky, tak jsem zpět z Egypta :) Mno tak doletěli jsme dobře. Ale už se tam nikdy nechci vrátit. Nemyslím tím, že se mi Egypt nelíbil, ale opravdu byl problém v tom že mám blonďaté proužky :) Všichni se na mě tak koukali ... Prostě až moc hladově xO Mno tohle mi asi tam jediný vadilo. To že si s vámi každý povídá a ptá se jak se máte a tak to mi přijde normální. Ale když už se vás ptá, kdy se v Česku může žena vdát, tak mi to přijde trochu oplzlé a zvlášť když chtějí vaše telefonní číslo. Mno jinak jako na hotel a tak si nestěžuji :) ... Mno jinak taky začínají prázdniny, to je super :) Konečně žádná škola a to znamená čas na svoje oblíbené aktivity a taky na blogy. Jinak přidám i nějaké fotky z dovčy :) Tak se zatím mějte a omlouvám se, jelikož jsem ještě neohodnotila dva blogy, které mi psali. Tak se na to vrhnu zítra :) PP vaše DominiQa

Egypt

24. června 2010 v 16:57 | DominiQa
Ahojky všichni, tak zejtra už tu nebudu celej týden. Jedu do Egypta a vrátím se 2.7. Tak se tu mějte moc hezky a užívejte papa vaše DominiQa :) 

Moje dlouhá omluva :)

19. června 2010 v 17:19 | DominiQa
Ahojky lidičky,
no jak začít, jo už vím. MOC SE VŠEM OMLOUVÁM... Už od 29. května jsem tu nebyla, což je asi tak 23 dní. Moc mě to mrzí... Vím, jsem hrozná. Jenže, já vůbec nevím co přidávat. Navíc teď byly nějaké starosti se školou což se týče písemek a zkoušení. Vím že to není moc dobrá omluva, ale tak co. Navíc nejde jen o to... Prostě jsem si v lednu založila tuto stránku s tím, že mě tento film zaujal a prostě ho miluji, a tak to taky je, ale taky s tím, že o něm bude spousta a spousta dalších novinek. Jenže to jsem se trochu přepočítala. Od začátku května trpím velikým nedostatkem novinek o filmu AVATAR. Je to děsný, ale ani na žádných amerických stránkách skoro nic není. A já sem nechci dávat jenom obrázky herců na nějakých akcí a stále psát moje omluvy. Chci se polepšit, ale mám starosti i se svými dalšími blogy. Taky tam nechodím, ale je tam rozhodně větší návštěvnost než tady. Prostě mám blog o Egyptě → http://egypt888.blog.cz/ → na si teď chci udělat taky nějaký čas, ale taky nejsou z Egypta žádné novinky, potom další web o Stmívání → http://the-stmivani-saga.blog.cz/ → na kterém už taky nejsem delší dobu, na kterém je i spoluadminka a taky neaktivní.... a pak ještě blog o grafice → http://dominiqa-graphic.blog.cz/ → na něm jsem celkem aktivní, i když taky ne moc. 
V této době se věnuji mnoha věcem, ať blogům, škole → jelikož závisí na známkách, ale taky na psaní mé knížky, hororu Mania Lunatics... Chci si udělat na tento blog čas a třeba začít přidávat nějaké obrázky z filmu, nebo prostě hledat od nevidim do nevidim články, které pak musím překládat. Nejsem žádný stroj, ale vím že měsíc nebýt na blogu je opravdu dlouhá doba.
Nejvíce se chci omluvit asi všem affs, kterým jsem neodepisovala a ani neobíhala. vážně mě to mrzí. Na obíhání nemám moc čas, a upřímně mě nebawí kopírovat asi 40 stejných dopisů affkům, kde stojí jenom tohle : ,,Ahojky, jak se máš? A copak děláš? Konečně víkend že jo.... Obíhám." tohle vážně není o obíhání. Vím, že některá affs mají pravidla, ale já prostě nemám tolik času všechny obíhat a dodržovat pravidla soutěží ... To samé nechci ani po vás... Nemusíte každý týden psát obíhání a ptát se jak se mám, protože se mám většinou stejně, ale občas se zastavit na blogu a dát o sobě vědět, nebo napsat koment k článku.... A taky vím, nebo si myslím, že polovina lidí tohle stejně nebude číst, jelikož je to na ně moc dlouhý, ale prosím  PŘEČTĚTE SI TO, JE TO DŮLEŽITÉ....  Zatím nepřemýšlím a ukončení funkce blogu, tedy párkrát ano, ale přijde mi škoda to tu zahodit, když s tím bylo tolik práce... Teď se zkusím po nějakých novinkách poohlédnout a trochu to tu rozjet. Mimochodem, 25.6.2010 jedu do Egypta a vrátím se 2.7.2010 takže v tu dobu tu asi nebude žádný článek, nebo zkusím něco přednastavit. Je taky možné že si vezmu notebook sebou, a možná když se budu nudit něco vám napíšu :) Ale na to nespoléhejte... Mno tak to je asi všechno co bych vám chtěla říct. takže prosím čtěte :) Ahoj, a já jdu něco najít :) A pak se půjdu věnovat dalším webům :)

Včera jsem byla v kině

29. května 2010 v 13:01 | DominiQa
Ahojky, takže včera jsem byla v kině na filmu Princ z Persie - Písky času. Podle mě to byl naprosto krásný film. Prostě děj, výběr herců, všechno bylo dokonalé. Bylo to sice anglicky, ale to mi nevadilo. Určitě všem, tento film doporučuji :) 

Omluva - čas je, ale články ne...

25. května 2010 v 13:01 | DominiQa
Ahojky, jak asi víte, poslední dobou nic moc nepřidávám. Jak už podle názvu článku plyne, tak čas mám, ale články nejsou... S tím už má problém většina Avatarských blogů, jelikož o Avatarovi nejsou žádné novinky... A taky vím, že teď ani neobíhám affs, ale pochopte mě... Snažím se každý den hledat články, ale ať se snažím jak se snažím - a to hledám i na amerických stránckách - prostě nenacházím :( 
Stále čekám na nový design, ale autorka dessu se pokouší nějak ho vylepšit a přijít na nové funkce... Doufám že to nebude tak dlouho trvat, protože design už mám objednaný hodně dlouho... 
Tak zatím ahoj, a já se jdu pokusit najít nějaké články - ale nezaručuju úspěšnost... 

Animka do soutěže

17. května 2010 v 17:34 | DominiQa
lkjhkgjf

Takže teď jdu na další blog :)

8. května 2010 v 13:04 | DominiQa
Ahojky, takže teď jdu něco přidat na můj další blog a pak na další a potom ještě na ten jeden :) Ale nebojte se, dneska ještě něco přidám :) A to na 100% :) Tak zatím ahoj :)

Nerozhodně

2. května 2010 v 17:35 | DominiQa
Takže, jelikož je stále soutěž VGS nerozhodně tak prosím ty, co ještě nehlasovali ve VGS, tak prosím aby hlasovali tady : http://avatar-2009.blog.cz/1004/vytvory-5-kolo-vgs#komentare

Dárek :)

2. května 2010 v 16:18 | DominiQa
Dneska jsem koupila dárek tátovi k narozeninám. A jelikož se mu velice líbil film Avatar a stále se kouká, kdy to zase půjde v kině, tak jsem mu koupila Avatar na Blu-ray. Teďkon si to hned pustil xD No DVD jsem koupila v Chomutově v Globusu, a stálo ve 399 kč. Měli tam i hru Avatar. No já myslím že to byl dobrý dárek :) 

Já nemůžu....

2. května 2010 v 15:53 | DominiQa
Já to prostě nevydržím. Mám pozastaveno teprve od pátku, ale prostě to nevydržím. I když o Avatarovi nejsou skoro žádné novinky, tak mi to nevadí a tento blog pokračuje.

ZRUŠENÍ POZASTAVENÍ.

Prostě se budu pokoušet něco najít. Teď půjdu na blogy mích milovaných SBéček a oběhnu je a napíšu komentář :) Potom ohodnotím jeden blog, který se objednal u pozastavení tak aby to tak netrvalo a nakonec se kouknu jak jste hlasovali ve vítězství VGS a ukončím to a půjdu vytvořit odměny. A potom přidám-teda když najdu- nějakou novinku o Avatarovi :) 

Už nevím co dál...

30. dubna 2010 v 15:19 | DominiQa
Ach jo, je to na spadnutí... Nevím co přidávat... Žádné novinky a Avatarovi ani o hercích nejsou. Prostě už nevím co mám sem dávat. Asi jste si všimli, že skoro nejlepší blog o avatarovi tedy avatarworld.blog.cz má s tím taky problém, že dali Hiatus. Já nevím co mám dělat... Prostě nic na netu není... Asi budu nucena, pokud to takhle půjde dál blog pozastavit. Ano udělám to. Budu se věnovat grafice a ostatním webům. Takže 

POZASTAVUJU NA DOBU NEURČITOU!!!

nebo alespoň, dokud se neobjeví nějaké novinky. Budu se sem koukat každý den a komentáře si přečtu. Kdyby byl nějaké zápis affs tak napište já se zapíšu. Občas sem i něco napíšu, ale teď vážně nevím co. Jediné co můžu přidávat jsou fotky herců a to je skoro na nic. Je jich tu už dost. Jen bych se chtěla zeptat. Na svém blogu www.the-stmivani-saga.blog.cz hledám spoluadmina/ku. Pokud by měl někdo zájem tak mi tam napište. 

A choďte sem dál .... :) Kdybych tu nebyla, tak mě najdete na www.dominiqa-graphic.blog.cz
Ahoj a prosím SBÉČKA NEMAŽTE SI MĚ. 

Nový web

27. dubna 2010 v 18:39 | DominiQa
Ahojky všichni. Založila jsem si ještě jeden web a ten se týká jenom grafiky. Docela mě to začlo bavit i když nejsem dobrá. Jsou tam všechny dosavadní designy které jsou i na tomto blogu, blendy, a tak podobně. je tam také možnost si objednat design. Udělala jsem ho proto, že z tohoto blogu nechci dělat grafický blog, jelikož už to začalo nabírat otáčky. Takže z tohoto webu grafiku smažu. v archivu asi zůstanou, ale rubriky smažu. Takže pokud se budete chtít podívat na mou novou grafiku, až bude :) tak se podívejte na 


http://dominiqa-graphic.blog.cz/

http://dominiqa-graphic.blog.cz/

http://dominiqa-graphic.blog.cz/


Budu ráda když se podíváte:) A zanechte nějaký komentář :)

Prosím o hlas

25. dubna 2010 v 10:48 | DominiQa
Prosím jsem v další soutěži, a moc vás prosím o hlásek. Tady
Ráda hlásky oplatím, stačí napsat kamkoliv k článkům. Děkuju mockrát :)

Výtvor do PS

23. dubna 2010 v 14:24 | DominiQa
Takže jsem vytvořila do soutěže Ps design .... Tohle bylo zadané téma tak snad se bude líbit :)
 
 

Reklama